Kwiaty 3D jako prezent na gratulacje

Zamiast kwiatów ciętych, które po pewnym czasie zwiędną podaruj jej kwiat, który będzie piękny już zawsze. Każdy kwiat 3D można personalizować. Wybierz wzór, który Ci się spodobał, dobierz dedykację z naszej bazy lub skomponuj własne życzenia. Kwiat 3D będzie piękny tak długo jak Wasze uczucie!

ACF: none

Array ( [post_type] => Array ( [0] => product ) [post_status] => publish [posts_per_page] => 12 [post__not_in] => Array ( [0] => ) [tax_query] => Array ( [relation] => AND [0] => Array ( [taxonomy] => product_cat [field] => slug [terms] => Array ( [0] => gratulacje ) [operator] => IN ) ) [paged] => 1 [orderby] => date [order] => ASC [meta_query] => Array ( [relation] => AND ) )
0.046628952026367 seconds

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Przygotowujemy statuetki na prezenty od 2009 roku. Oto wybrane opinie z Google Moja Firma (opinie z Map Google), które otrzymała nasza firma. Za zbieranie tych opinii odpowiada Google, nie weryfikujemy ich autorstwa.

Sprawdź pozostałe opinie na Google Moja Firma

Luksusowy produkt

Kwiaty 3D to statuetki ze szlachetnego szkła pełnego z przestrzennymi grawerunkami kwiatów.

Krótki czas wykonania

Zamówienia złożone w dni robocze, do godz. 10 realizujemy jeszcze tego samego dnia!

Personalizacja

Każdy nasz produkt można spersonalizować swoimi życzeniami lub wybierając jedną z dedykacji zgromadzonych w naszej bazie.

Złóż gratulacje bliskiej Ci osobie kwiatem 3D

Sytuacji do powiedzenia: Gratuluję Ci lub cieszę się z Twojego sukcesu w życiu zdarza się wiele:

  • dziecko celebruje zdanie ważnego egzaminu na studiach lub obronę pracy magisterskiej,
  • przyjaciel lub małżonek właśnie dostał awans lub podwyżkę
  • partner biznesowy obchodzi huczny jubileusz własnej firmy,
  • koleżanka właśnie zakończyła swoją zawodową przygodę i odchodzi na emeryturę, itd.

Takie wydarzenia do świetne okazje do oderwania się od rutyny codzienności by celebrować chwilę sukcesu. Warto też wręczyć osobie świętującej pamiątkę tego wydarzenia – najlepiej coś pomysłowego, specjalnie przygotowanego z myślą o niej i tej okazji. Taką rolę spełni personalizowany kwiat 3D. Możliwość dodania do niego własnej dedykacji sprawia, że statuetka z przestrzennym kwiatem będzie nie tylko ozdobą, ale przede wszystkim osobistą i cenną pamiątką.

Kwiat 3D jako pamiątka sukcesu

Kwiaty świeże, cięte lub doniczkowe to solidny wybór – większość ludzi je lubi, więc będą dobrym prezentem, którym sprawisz przyjemność obdarowanej nimi osobie. Ponadto, bogata symbolika różnych znaczeń przypisywanych poszczególnym gatunkom kwiatów dodaje głębi znaczeniowej takiemu upominkowi.

Jednakże, nasze kwiaty 3D oferują znacznie więcej! Jako kryształy 3D z trójwymiarowym wzorem kwiatu będą tak samo piękne i efektowne nie tylko w dniu wręczenia, nie tylko przez kilka tygodni czy choćby miesięcy, lecz przez kilkadziesiąt lat! Nigdy nie zwiędną, ani nie zblakną – pozostaną dla obdarowanej nimi osoby piękną pamiątką jej sukcesu na zawsze.

Trwałość kwiatów 3D wynika z tego, że powstają z użyciem lasera, który tworzy przestrzenny grawerunek we wnętrzu statuetki, a nie na jej powierzchni. Wiązka światła przenika przez ściankę by następnie wykonać wewnątrz szkła setki tysięcy mikropęknięć ułożonych w trójwymiarowy obraz kwiatu. Nie ma zatem możliwości zarysowania grawerunku 3D albo by samoistnie zbladł czy też zniszczył się od wewnątrz.

Kwiat 3D będzie wyjątkowo oryginalnym prezentem. Wywołasz nim efekt zaskoczenia, zdumienia i ekscytacji. Dodatkowo, wzbogacając go o życzenia (słowa gratulacji), datę i podpis stworzysz wyjątkowy prezent osobisty – jeden z tych, o który opowiada się wszystkim znajomym.

Kwiat 3D dopasowany do okazji

Różą, gerberą lub anturium wyrazisz swój podziw i uznanie bliskiej Ci osobie m.in. za osiągnięty przez nią sukces na polu zawodowym (np. otrzymanie nagrody za najlepsze wyniki) albo sukces na polu nauki (np. zdanie egzaminów i obronę pracy magisterskiej). Z kolei, obdarowując nimi szefową z okazji jubileuszu jej firmy, podkreślisz jak bardzo szanujesz ją jako przełożoną oraz cenisz pracę, którą wkłada w rozwój przedsiębiorstwa.

Wręczając kamelię symbolizującą doskonałość i sukces podkreślisz znaczenie świętowanego wydarzenia. W szczególności kwiat ten sprawdzi się jako prezent na rocznicę działalności firmy lub jako prezent z okazji zdobycia wymarzonego awansu.

Natomiast kwiat lotosu jest bardziej uniwersalnym, choć niemniej wyjątkowym wyborem niż pozostałe rekomendowane kwiaty. To gatunek przypominający o znaczeniu szczęścia, które wszakże przydaje się każdemu na jego drodze do sukcesu.