Lista wszystkich kwiatów 3D

Wybieraj ze wszystkich pięknych kwiatów 3D. Każdy kwiat 3D to precyzyjny grawerunek wykonany laserem 3D pod powierzchnią szkła.
Wewnątrz możemy umieścić również dedykację oraz Twój podpis, dzięki czemu statuetka będzie jedyna w swoim rodzaju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Zdjęcie przedstawia statuetkę z wewnętrznym grawerunkiem róży, pod którą wygrawerowana została dedykacja o treści: Kochana Żono, z okazji Twoich urodzin życzę Ci, aby uśmiech nigdy nie schodził z Twojej twarzy. Mąż Daniel 20.05.2022 r. Jest to prezent dla żony z okazji urodzin. Statuetka jest wykonana ze szkła, a uwieczniony w niej przestrzenny grawerunek kwiatu ma kolor srebrzysto-szary. Krawędzie statuetki są sfrezowane gwiaździście. Statuetka z kwiatem 3D stoi na ciemnobrązowym stole, w tle widać fragment wazonu oraz wiklinową kulkę.

  Róża 3D » Kwiat Miłości «

 • Zdjęcie przedstawia szklaną statuetkę z grawerunkiem 3D bukietu róż, pod którym wygrawerowana została dedykacja o treści: W dniu Twojego święta życzę Ci Skarbie, abyś nigdy się nie zmieniała, bo jesteś dla mnie prawdziwym ideałem. Twój kochający Mąż. Jest to prezent dla żony z okazji urodzin. Statuetka jest wykonana ze szkła, a uwieczniony w niej przestrzenny grawerunek kwiatów ma kolor srebrzysto-szary. Krawędzie statuetki są zeszlifowane gwiaździście. Statuetka z bukietem kwiatów 3D stoi na ciemnobrązowym stole, w tle widać fragment złotego wazonu, czerwonej zasłony oraz wiklinową kulkę.

  Róża 3D » Bukiet Piękna «

 • Zdjęcie przedstawia personalizowany prezent dla dziewczyny w formie statuetki z grawerunkiem 3D róży, pod którymi wygrawerowane zostały życzenia o treści: Kochana, życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, radości, miłości i czułości. By życie było usłane różami, a kłopoty znikały tak szybko jak zachodzące słońce. 10.07.2023 r. Statuetka jest wykonana ze szkła, a uwieczniony w niej trójwymiarowy grawerunek kwiatu ma kolor srebrzysto-szary. Krawędzie statuetki są przycięte romboidalnie. Statuetka z kwiatem 3D stoi na ciemnobrązowym stole, w tle widać fragment wazonu i świecy oraz wiklinową kulkę.

  Róża 3D » Kwiat Namiętności «

 • Zdjęcie przedstawia personalizowany prezent dla dziewczyny z wpisanymi pod kwiatem 3D urodzinowymi życzeniami. W szklanej statuetce została wygrawerowana róża, a pod nią dedykacja o treści: Jesteś tak wspaniałą Kobietą, że zasługujesz na wszystko, co najpiękniejsze. Z okazji urodzin chcę Ci życzyć samych radości i pomyślności.

  Storczyk 3D » Miłosny Czar «

 • Zdjęcie przedstawia statuetkę z wewnętrznym grawerunkiem goździka, pod którym wygrawerowana została dedykacja o treści: Kochana szalej. Wkroczyłaś właśnie w ten czas w życiu, w którym nic nie musisz, ale wszystko możesz! Przyjaciele 20.11.2022 r. Jest to prezent dla przyjaciółki z okazji urodzin. Statuetka jest wykonana ze szkła, a uwieczniony w niej przestrzenny grawerunek kwiatu ma kolor srebrzysto-szary. Krawędzie statuetki są przycięte romboidalnie. Statuetka z kwiatem 3D stoi na ciemnobrązowym stole, w tle widać fragmenty doniczek z roślinami i wazonu.

  Goździk 3D » Powiew Delikatności «

 • Zdjęcie przedstawia statuetkę z wewnętrznym grawerunkiem hiacynta w doniczce, pod którym wygrawerowane zostały urodzinowe życzenia o treści: Kochana Babciu w dniu Twoich 90 urodzin życzymy Ci nie 100, a 200 lat, jak największej emerytury, dużo zdrowia i energii, abyś dalej tuliła nas tak mocno. Wnuczkowie 20.10.2022 r. Jest to prezent dla babci z okazji urodzin. Statuetka jest wykonana ze szkła, a uwieczniony w niej trójwymiarowy grawerunek kwiatu ma kolor srebrzysto-szary. Krawędzie statuetki są zeszlifowane gwiaździście. Statuetka z kwiatem 3D stoi na ciemnobrązowym stole, w tle widać fragment ramki ze zdjęciem oraz wiklinowej kulki.

  Hiacynt 3D » Serdeczny Gest «

 • Zdjęcie przedstawia statuetkę z wewnętrznym grawerunkiem konwalii, pod którym wygrawerowana została dedykacja o treści: Kocham Cię za Twoje piękno, dobro i delikatność. Z okazji urodzin życzę Ci, by marzenia, które skrywasz głęboko w sercu, spełniały się jedno po drugim. Kochanej Żonie - Mąż Statuetka jest wykonana ze szkła, a uwieczniony w niej przestrzenny grawerunek kwiatu ma kolor srebrzysto-szary. Krawędzie statuetki są przycięte romboidalnie. Statuetka z kwiatem 3D stoi na ciemnobrązowym stole, w tle widać fragmenty roślin doniczkowych oraz złotych świec.

  Konwalia 3D » Czuły Dotyk «